Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/«Інтер Маямі» без Мессі розгромно поступився «Нью-Йорк Ред Буллс». Хет-трик їм оформив колишній гравець клубу
Відео

Кривцов встиг отримати попередження на 11-й хвилині поєдинку.

23 березня, 22:08

«Інтер» Маямі розгромно поступився «Нью-Йорк Ред Буллс» (0:4) у матчі регулярного чемпіонату МЛС. Лише погляньте на атмосферу перед поєдинком:

Льюїс Морган на матч проти колишньої команди вийшов надзвичайно налаштований та відкрив рахунок вже на 3-й хвилині.

А на 11-й хвилині зустрічі українець Сергій Кривцов отримав попередження.

Знову гол, і знову Морган, шотландець подвоїв перевагу на початку другого тайму.

Менш ніж за 15 хвилин «Інтер» знову пропускає, на цей раз м'ячем відзначився Вікельман Кармона.

Морган на 70-й хвилині поставив крапку, записавши на свій актив хет-трик.

Варто й згадати нападника Данте Ванзейра, бельгієць зумів відзначитись чотирма результативними передачами.

Поки «Інтеру» важко оговтатись без Мессі, який пропускає матчі через травму.