Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/😤 Варто було випускати у старті: Довбик після вдалих дій у штрафному майданчику «Мальорки» асистував на Савіньйо
Відео

Прикро, але цього не було достатньо.

Автор — Andrii Zhyzhiii
24 січня, 22:52

«Жирона» у чвертьфіналі Кубка Іспанії на виїзді неочікувано поступилась «Мальорці» - 3:2.

Артем Довбик з'явився на полі лише по перерві, але вже наприкінці другого тайму зміг відзначитись асистом.

Вдалі дії Савіньйо дозволили йому обігратись з українцем. Артем у звичному для себе стилі прикрив м'яч спиною від захисників суперника та практично одразу ж віддав назад на бразильця. Вінгер «Жирони» не схибив.

Джерело: скриншоти трансляції MEGOGO, твіттер rfef