Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/Найвайбовіша світлина вечора. Беллінґем попросив у вболівальника постер та сфотографувався з одноклубниками
Відео

Лише погляньте, яка крута робота.

15 січня, 09:46

У фінальному матчі Суперкубка Іспанії «Реал» переміг «Барселону» - 4:1. Героєм цієї зустрічі однозначно став Вінісіус Жуніор. Бразилець оформив хет-трик менш ніж за тайм.

Окремої уваги заслуговує також і Беллінґем, молодий лідер команди оформив асист та виграв 1-й трофей у складі «Реала».

Крапку у цій грі поставив Родріго, збільшивши на 64-й хвилині матчу перевагу мадридців у три м'ячі.

Ці футболісти знаходились у центрі уваги камер і після фінального свистка. Чого тільки вартує їх світлина з постером, який Джуд попросив у вболівальника. На ньому гравці зображені у стилі культової відеогри GTA.