Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/Асист Мудрика не допоміг «Челсі» уникнути поразки від «МЮ» – Мактоміней зробив дубль

Хоча моментів у Михайла було достатньо.

7 грудня, 08:00
9

Центральний матч 15-го туру АПЛ закінчився домашньою перемогою «Манчестер Юнайтед» над «Челсі» з рахунком 2:1.

Єдиний гол лондонці забили за участі Мудрика, який асистував Палмеру. Та це не допомогло гостям уникнути поразки, хоча моментів у грі назбиралось у обох команда на кілька матчів вперед.

«Манчестер Юнайтед»: Онана – Шоу, Ліндельоф (Регілон, 46), Маґвайр, Далот – Амрабат, Мактоміней – Гарначо (Еванс, 90+2), Фернандеш (к), Антоні – Гойлунд (Рашфорд, 84)

«Челсі»: Санчес – Кукурелья (Джеймс, 46), Колвілл (к), Сілва, Дісасі – Енцо, Кайседо – Мудрик (Броя, 77), Стерлінг, Палмер – Джексон

🔹 Поєдинок зі старту почав розважати глядача великою кількістю моментів. Без зайвих слів їх варто просто перерахувати. Тим паче в половині з них взяв участь Михайло Мудрик.

7 хвилина. Енцо фолить у своїй штрафній проти Антоні. Пенальті, звісно, пробиває Фернандеш, але Санчес відбиває.

🔹 12 хвилина. Невдалий поперечний пас Амрабата лондонці конвертують у вихід Мудрика на побачення з Онана. Українець пробиває у ближню штангу з цієї позиції:

🔹 13 хвилина. У гостей знову гострий вихід вперед, але цього разу Михайлу уже не вдається пас, а не удар. А була перспективна атака.

🔹 19 хвилина. Манкуніанці відкривають рахунок. Мактоміней з лінії воротарського добиває в неприкритий кут заблокований удар Маґвайра.

🔹 32 хвилина. Знову Мактоміней марнує шикарну нагоду. З двох спроб не пробиває Санчеса з пари метрів – іспанський кіпер тягне обидва удари.

🔹 33 хвилина. У відповідь команда Почеттіно теж марнує чудову нагоду. Джексон заметушився в ось такій ситуації:

🔹 36 хвилина. І знову Мудрик. Цього разу українець надто відверто показував, що планує зробити, чим полегшив роботу Маґвайру. Зрештою, пробив повз ворота в такій ситуації:

🔹 45 хвилина. Та все ж Михайло досягнув результативного впливу на гру. Хоч і в цьому моменті більша заслуга Палмера, який після передачі Мудрика вміло протягнув мʼяч та пробив у кут повз Онана.

Момент передачі Мудрика на Палмера:

🔹 49 хвилина. Марафон продовжився і по перерві. Знову за участі Мудрика. Михайло подав з кутового, Джеймс скинув на дальню штангу головою, де Джексону, втім, не вдалось замкнути:

🔹 70 хвилина. А от Мактоміней в такій ситуації впорався. Подача від Гарначо – і Скотт ударом головою на дальній штанзі робить дубль.

🔹 74 хвилина. Той же Гарначо підстеріг невдалу скидку назад від Джеймса, але тут же не скористався цим з ось такого положення:

🔹 80 хвилина. Невдача ще раз спіткала Гарначо, коли він після прострілу Регілона пробив повз стійку в цьому моменті:

🔹 85 хвилина. «Челсі» намагається відігратись, але в ось таких моментах Енцо невдало намагається замкнути пʼяткою перспективну передачу Джеймса.

🔹 Зрештою, так 2:1 і закінчили. Завдяки цій перемозі «Манчестер Юнайтед» піднявся на шосту сходинку як мінімум до матчу «Ньюкасла» в цьому турі.

«Челсі» ж після поразки втримався на десятому місці.

Це 17-та поразка лондонців в АПЛ у календарному 2023 році. Частіше за них програвав лише «Борнмут».

🔹 Окремо по Мудрику. Вінгер провів на полі 77 хвилин, після чого його замінили на Брою. За цей час на полі Михайло, включно зі згаданими вище моментами, назбирав таку статистику: