Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/Україні потрібна лише перемога над Італією для прямого виходу на Євро – італійці здолали Північну Македонію

Влаштували справжнє шоу зі зливою голів.

Блог — Телевізор
18 листопада, 08:00
32

1:0. Рахунок в цій зустрічі відкрив Маттео Дарміан, захисник «Інтера» та збірної Італії вдало замкнув подачу у ворота суперників.

2:0. Героєм цього матчу однозначно став Федеріко К'єза, який зміг відзначитись дублем. На 41-й хвилині нападник поцілив більярдним ударом з-за меж штрафного майданчика.

3:0. А вже за кілька хвилин Кьєза красиво прибрав захисника та перекинув голкіпера.

3:1. На другий тайм македонці вийшли вже зовсім іншою командою. Яні Атанасов ударом головою після вдалого розіграшу кутового подарував надію вболівальникам своєї збірної.

3:2. Відчувши кров, він знову зменшив перевагу потужним ударом на 74-й хвилині зустрічі.

4:2. Напругу у матчі зняв Джакомо Распадорі. Наприкінці поєдинку італієць вдало відкрився та з легкістю вразив ворота македонців.

5:2. А крапку зміг поставити Стефан Ель-Шаараві, після передачі Дімарко нападник вдотик збільшив перевагу збірної Італії.

Зараз ситуація у групі наступна:

Це означає, що Україні в понеділок буде потрібна лише перемога, щоб потрапити напряму на Євро, бо у разі нічиї італійці обженуть нас по результатах особистих зустрічей.