Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/Три роки тому збірна України перемогла Іспанію. Матч, який ми точно не забудемо 🔥

Приємно згадувати.

13 жовтня, 17:30

13 жовтня 2020 року збірна України на «Олімпійському» прийняла Іспанію на груповому етапі Ліги націй. Команда підійшла до матчу без Зінченка та Маліновського і після двох поразок поспіль – від Франції 1:7 та Німеччини 1:2.

До матчу іспанська Marca опублікувала орієнтовні стартові склади команди на гру – і зробила у прізвищах футболістів збірної України величезну кількість помилок. «Циніковим», «Шарапенком», «Каравою» та іншими були шоковані, здається, всі.

Перший тайм завершився без голів, але запам'ятався декількома ефектними сейвами Бущана. І, звичайно ж, взаємним підморгуванням воротаря та Серхіо Рамоса.

А в другому таймі трапилося щось близьке до найпрекраснішої фантастики – Караваєв поборовся на фланзі та скинув на Ярмоленка, який і сам потім зробив ідеальну передачу на Циганкова.

Той прийняв, трохи змістився і пробив повз Де Хеа.

Момент на 25:57 📹

Більше у матчі ніхто не забивав – Україна створила історію! Це була перша перемога нашої збірної над Іспанією, а Циганков забив перший гол іспанцям з часів Андрія Шевченка 2003-го.

З того часу в Іспанії точно запам'ятали прізвище Циганкова.