Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/Дубль Сарагоси у матчі проти «Барселони». Швидкий м'яч на першій хвилині та майстерклас у штрафному майданчику каталонців
Відео

Це було ефектно.

9 жовтня, 00:17

«Барселона» вирвала у «Гранади» нічию у дев'ятому турі чемпіонату Іспанії (2:2).

Вже з першої хвилини каталонці прийняли «холодний душ», Браян Сарагоса відкрив рахунок після перехоплення у центрі поля.

У першому таймі іспанець знову зміг відзначитись, на цей раз півзахисник «накрутив» суперників у штрафному майданчику та майстерно відправив м'яч у сітку воріт.

Цією нічиєю «Барселона» втратила можливість забрати друге місце «Жирони» у турнірній таблиці.