Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/💊 «Динамо» з валідолом вибило «Аріс» – з камбеком та затяжною серією пенальті

💊 «Динамо» з валідолом вибило «Аріс» – з камбеком та затяжною серією пенальті

Бущан витягнув один удар в серії пенальті.

Блог — Телевізор
17 серпня, 23:12
14

Київське «Динамо» продовжить свої виступи в єврокубках – здійнили камбек з «Арісом» у матчі-відповіді 3-го кваліфікаційного раунду Ліги конференцій. Загальний рахунок – 2:2, 6:5 у серії пенальті.

• Порівняно з першим матчем Луческу зробив три зміни. Ванат після одужання вийшов в основі замість Беніто, Волошин вийшов замість Кабаєва, Дячук – замість травмованого Попова.

«Динамо»: Бущан, Дубінчак, Сирота, Дячук, Тимчик, Сидорчук, Шапаренко, Волошин, Ярмоленко, Буяльський, Ванат

Запасні: Нещерет, Вівчаренко, Біловар, Караваєв, Бражко, Шепелєв, Андрієвський, Перріс, Кабаєв, Діалло, Царенко, Беніто

• Перші пів години матчу «Динамо» володіло ініціативою, але помітної гостроти особливо не створювало.

А відповідь прилетіла чи не першою атакою «Аріса». Мʼяч знайшов біля кута воротарської абсолютно вільного Пальму, який віддав пас на такого ж вільного ексгравця «Шахтаря» Невена Джурасека.

• Щоправда, динамівці все ж змогли зрівняти рахунок наприкінці першого тайму. Сергій Сидорчук зробив класне закидання у штрафний, яке своєю головою знайшов Волошин – і відправив мʼяч у ворота.

• У другому таймі «Динамо» також здебільшого володіло ініціативою, однак забити необхідні другий та третій гол не змогло.

При цьому «Аріс» також міг забивати вдруге – Франко Феррарі прокинув на останній третині поля киян мʼяч поміж ніг Тимчику і прострілив. Дуже пощастило, що Давід Моберг Карлссон не зміг влучно поцілити у ворота Бущана.

• Дивовижно, але перші заміни Мірча Луческу зробив аж на 72-й хвилині. Це на 10 хвилин раніше, ніж у Салоніках.

• І вони спрацювали! Андрієвський віддав асист ось звідси:

Пас знайшов Караваєва (чи Караваєв пас – питання), але Олександр зміг випередити Матарріту й влучно пробити у ворота суперника.

• В компенсований арбітром час Дячук був близьким до того, щоб перекреслити усі зусилля партнерів по команді. Так, він ось таким чином ледь не зрізав мʼяч у ворота Бущана.

• На старті другого екстратайму «Аріс» залишився в меншості – Павичич влетів у підкаті в ноги Дубінчака, отримав за це жовту, яка для нього в матчі була другою.

• При цьому в меншості «Аріс» був ближчий до того, щоб забити. Ось, наприклад, Бущан врятував команду після удару Фабіано.

• У серії пенальті першим не реалізував удар Менендес з «Аріса» – Бущан потягнув його удар.

«Динамо» «повернуло борг» цей сейв Георгія нереалізованим ударом Перріса.

Усе вирішив удар Одубаджо – це були сьомі удари. Англієць пробив вище.