Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/Англія виграла Євро U-21! Здолали Іспанію, яка змарнувала пенальті на останніх секундах

Англійці провели турнір без жодного пропущеного.

8 липня, 21:15
3

Англія: Траффорд - Ааронс, Колвілл, Гарвуд-Белліс (к), Ґарнер - Сміт-Роу (Мадуеке, 66), Джонс, Гомес (Скіпп, 73), Палмер (Елліотт, 82) - Гордон (Дойл, 82), Ґіббс-Вайт (Арчер, 73)

Іспанія: Тенас - Міранда, Пачеко, Паредес, Гомес (Барренечеа, 73) - Баена (Орос, 59), Бланко (Камельо, 83) - Гомес, Сансет (Вейга, 59), Санчес (Рікельме, 59) - Руїс (к)

Англія – новий чемпіон Європи на рівні U-21. У фіналі британська збірна мінімально здолала Іспанію 1:0 в матчі, багатому на сутички, емоції, вилучення та драму в кінці зустрічі.

🔹 Насичений боротьбою та емоціями матч не став таким у плані голів. Попри регулярну гостроту біля обох воріт, відкрити рахунок суперники змогли лише в кінці першого тайму, коли англійці забили за допомогою удару зі штрафного та рикошету після нього.

Мʼяч після пострілу Палмера з точки зрикошетив від свого ж гравця у стінці іспанців — Джонса — і дезорієнтував їхнього кіпера Тенаса.

В продовження голу одразу сталась масова сутичка між командами, яку спровокував своїм зухвалим святкуванням перед лавою суперника той же Палмер.

Головний арбітр, норвежець Еспен Ескаас, врегулював усе справедливо — за допомогою двох жовтих та двох червоних карток представникам обох збірних порівну. Щоправда, вилучення отримали не гравці, а члени тренерських штабів (в англійців, наприклад, це був помічник Лі Карслі Ешлі Коул, той самий).

🔹Накручені іспанці дуже швидко відквитали гол одразу по перерві. Однак судді скасували це взяття воріт від кривдника України Руїса через офсайд.

Здавалось, що це тільки затравка для прийдешнього камбеку збірної Іспанії. Тим паче на відміну від першої половини гри її гравці почали нарешті влучати у створ воріт англійців. Але не так сталось, як гадалось.

🔹 Іспанці так і не змогли забити в цьому матчі легітимний гол, хоч і загалом домінували до фінального свистка. І навіть на останніх доданих секундах заробили рятівний пенальті, яке суддя призначив лише після втручання ВАР — Колвілл сфолив на тому ж Руїсі.

Здавалось, ось вона — винагорода для Іспанії за старання. Але Руїс її драматично змарнував, коли кіпер англійців Траффорд героїчно відбив удар Абеля.

🔹 Як і в кінці першого тайму, після епізоду завирували емоції, які довелось вгамовувати лише червоними картками. Але й цього разу отримали їх гравці, яких уже до того часу замінили - Ґіббс-Вайт та Бланко.

Відеоогляд матчу:

В підсумку 1:0 на користь Англії, яка виграла молодіжне Євро втретє в історії та вперше з 1984 року.

Натомість Іспанія втратила шанс стати одноосібним лідером за кількістю перемог на турнірі. Таких у неї залишилось пʼять, як і в Італії.