Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/Роттердам 18+: «Феєноорд» розніс «Шахтар» 7:1

Роттердам 18+: «Феєноорд» розніс «Шахтар» 7:1

Болючий кінець єврокубкової казки гірників.

16 березня 2023, 22:30
49

«Шахтар» завершив свої виступи у єврокубках - програв 1:7 «Феєноорду» у матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи.

🔸Рахунок господарі відкрили вже на 8-й хвилині. Дмитро Криськів втратив м'яч у центрі поля, а швидку атаку «Феє» завершив Сантьяго Хіменес - 1:0.

🔸Вже на 24-й хвилині господарі подвоїли перевагу: знову втрата м'яча від Криськіва, швидка атака і тепер трохи більш дальній удар з центру від Оркуна Кекчю - 2:0.

Момент втрати м'яча Криськівим:

🔸На 30-й хвилині «Шахтар» мав найкращий момент для того, щоб забити свій гол. Георгій Судаков потужно пробив з-за меж штрафного, однак влучив лише у поперечку.

🔸Натомість «Шахтар» пропустив третій. Юхим Конопля неприродньо виставив руку, в яку влучив м'яч. Пенальті, з яким гірники навіть не намагалися сперечатися - 3:0.

Оркун Кекчю удар впевнено реалізував.

🔸У другому таймі Криськіва замінив Невен Джурасек, однак його перша помітна дія - це теж гольова втрата м'яча - 4:0.

А Конопля, який намагався завадити удару Уссами Ідріссі, послизнувся.

🔸На 60-й хвилині Уссама Ідріссі забив схожий гол - але тепер пробив у дев'ятку, 5:0.

🔸За 4 хвилини Аліреза Джаханбахш в один дотик обробив м'яч і поцілив у правий нижній кут - 6:0.

🔸Ще за три - ударом з-за меж штрафного влучив Даніло, 7:0.

🔸Лише на 88-й хвилині українській команді вдався гол престижу - відзначився Кевін Келсі, 7:1.

🔸«Шахтар» ледь не повторив клубний антирекорд щодо найбільшої поразки у єврокубках. У 2015-му гірники з рахунком 0:7 програли в 1/8-й ЛЧ «Баварії».

Усього після того матчу у Мюнхені команда пропускала 5 і більше голів у міжнародних поєдинках ще 5 разів: 0:6 від «Боруссії» М, 0:6 від «Манчестер Сіті» та 0:5 від «Реала» в групі ЛЧ, 0:5 від «Інтера» у півфіналі ЛЄ і вищеописані 1:7 від «Феєноорда».

🔸 За всю історію в українських клубів було лише дві крупніші єврокубкові поразки. Про 0:7 «Шахтаря» від «Баварії» вже згадали, а ще у першому раунді Кубка УЄФА 2002/03 донецький «Металург» програв 0:8 «Вердеру».

🔸«Феєноорд» вийшов до чвертьфіналу ЛЄ/Кубка УЄФА уперше з сезону 2001/02. Тоді команда з Роттердама виграла турнір.