Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/Маліновський створив гол, заробив на собі жовту і був одним з найкращих проти «Страсбура». Але «Марсель» втратив 2:0 за хвилину

Соболь запам'ятався симуляцією.

Блог — Телевізор
13 березня 2023, 09:45
4

«Марсель» Руслана Маліновського у меншості спочатку організував перемогу над «Страсбуром» Едуарда Соболя у 27-му турі Ліги 1, а потім сам втратив її - 2:2.

Драма матчу була неймовірною: «Марсель» з 29-ї хвилини грав у меншості, у другому таймі зробив рахунок 2:0, однак пропустив два голи від «Страсбура» на 88-й та 89-й хвилинах.

Як зіграв Маліновський

Руслан був одним з найактивніших у матчі - і в ударах, і в боротьбі з порушеннями правил.

Удари

🔸 Перший тайм «Марсель» провалив: господарі отримали вилучення (пряму червону Леонардо Балерді побачив перед собою на 29-й хвилині) й завдали лише один удар по воротах суперника.

Його на 19-й хвилині виконав якраз Руслан Маліновський. Вище.

🔸На 46-й хвилині Маліновський мав ще одну нагоду з-за меж штрафного, але послизнувся і теж не пробив як слід.

🔸А от на 49-й зі штрафного Руслан став корисним: його удар відбив воротар суперника Матц Зельс, однак на добиванні найспритнішим був Шансель Мбемба.

Фоли

🔸 На 40-й хвилині українець заробив жовту картку для захисника суперника Жерзіно Ньямсі. Той, коли Маліновський був з м'ячем, буквально стрибнув на нього і збив з ніг.

🔸На 55-й хвилині коліном в коліно Маліновського зіграв Ібраїма Сіссоко. Боляче.

🔸 А вже на 60-й Руслан сфолив і сам: у польоті за м'ячем тримав руками Дімітрі Лієнара. Обійшлося без картки.

🔸На 81-й хвилині Маліновського замінив Матео Гендузі.

🔸 Оцінки Маліновського - 7.5 від SofaScore i WhoScored. Це 3-4 найкращі оцінки в матчі - після Пау Лопеса, який сильно вистояв штурм суперника у першому таймі, та авторів забитих голів Шанселя Мбемба та Алексіса Санчеса.

Статистика: 3 успішні обводки з 3-х, 1 удар в площину, 2 удари повз ворота, 22 точних паси з 32, 2 точних лонгболи з 3-х, 9 виграних єдиноборств з 12-ти, 2 виграні верхові дуелі з 4-х, 14 втрат м'яча, 1 фол, 3 зароблені фоли, 3 відбори м'яча.

Як зіграв Соболь

🔸Едуард Соболь розпочав матч у запасі та вийшов лише на 67-й хвилині.

Запам'ятатися встиг: на 83-й хвилині симулював падіння у штрафному суперника нібито через контакт із Гендузі. Жовта.

🔸Оцінки Соболя - 6.2 від SofaScore, 6.0 від WhoScored. Гірше оцінки в обох команд лише у Леонардо Балерді, який отримав червону, та Матео Гендузі, не без участі якого «Страсбуру» вдалося зрівняти.

Статистика: 1 програне єдиноборство, 1 втрата м'яча, 1 фол, 0 відборів чи перехоплень м'яча, 15 точних пасів з 15-ти.