Tribuna/Баскетбол/Блоги/Spicy Jam/Чилійський пес розгриз м’яч і вибіг на ігровий майданчик під час гри відбору до Кубка Америки
Відео

Зірки Євроліги були шоковані гостю.

Блог — Spicy Jam
26 лютого, 11:36

Уночі 26 лютого збірна Аргентини проводила виїзний матч проти Чилі в рамках кваліфікації до основного турніру Кубка Америки. Команда зірок мадридського «Реала» Габріеля Дека та Факундо Кампаццо неочікувано поступилася чилійцям з рахунком 77:79 – у нас з аргентинцями спільний біль. Зіркою матчу став гравець, який на початку поточного сезону був одноклубником Олександра Ковляра в «Калеві» – Мануель Суарес: 29 очок та дев’ять підбирань за 28 хвилин.

Але ж головним епізодом матчу став не ігровий хайлайт, а казусна ситуація, або ж організаційна проблема, що сталася у першій чверті зустрічі. На майданчик вибіг чорний пес з дірявим м’ячем у пащі: