Tribuna/Баскетбол/Блоги/Spicy Jam/«Прометей» виконав чотири штрафні кидки поспіль. Показуємо, як таке відбулося і хто постарався
Відео

👀👀👀

Блог — Spicy Jam
17 січня, 22:36

17 січня «Прометей» здобув восьму перемогу в сезоні Єврокубка, обігравши «Вулвз» з рахунком 91:64. Команда з литовської столиці приїхала у Ригу не в найліпшому настрої, за зустріч вони припустилися 26 втрат та 18 персональних фолів.

Наприкінці другої чверті клуб з Вільнюса взагалі організував «титанам» чотири штрафні спроби поспіль. Дві з них Джіан Клавелл виконав за фол проти себе, а також Ілля Сидоров та вищезгаданий пуерториканець по одному разу кинули вільні кидки за технічні фоли Рашида Сулаймона та лави «Вулвз». «Титани» реалізували рівно половину можливостей:

За 26 хвилин на майданчику Джіан Клавелл відзначився статистичною лінією 7+2+2+2 перехоплення.

Наступна гра «Прометея» в Єврокубку відбудеться вже 24 січня. Український клуб гратиме на виїзді проти «Хапоеля» з Тель-Авіва.