Tribuna/Баскетбол/Блоги/Spicy Jam/Одіасе! Гравці «Прометея» організували космічний аллей-уп у кошик «Калева»

Одіасе! Гравці «Прометея» організували космічний аллей-уп у кошик «Калева»

Ці емоції на обличчі Тая – 🥶

Блог — Spicy Jam
6 січня, 21:38

6 січня «Прометей» зазнав другої поразки в сезоні ЛЕБЛ, поступившись «Калеву» на виїзді з рахунком 65:80. Український клуб показав антирекорд за набраними очками в сезоні (незалежно від змагання), атака «титанів» недопрацювала навіть до 70 залікових балів, які були попереднім найгіршим показником.

Тай Одіасе став одним з чотирьох виконавців у біло-червоному, яким вдалося перейти рубіж у 10+ набраних очок. У цій зустрічі на рахунку американського бігмена 10+3 за 23 хвилини.

Але його не надто вражаючий перформанс усе одно прикрашається головним хайлайтом матчу – яскравим аллей-упом наприкінці третьої чверті:

Відео: DIVISPORT