Tribuna/Баскетбол/Блоги/Spicy Jam/Тренер «Мілвокі» довершив найбільший камбек сезону, вигравши дуже спірний челендж в клатчі
Відео

Здається, тільки судді не побачили фол.

Блог — Spicy Jam
27 листопада, 08:53
3

Матч «Мілвокі»«Портленд» мав величезну глядацьку аудиторію відразу за декількох причин: перша зустріч Дем’єна Лілларда проти «Блейзерс», зручний для Європи час початку та мінімальна накладка на інший матч НБА.

Здавалося, що у «Бакс» усе пішло не за планом з самого початку: вони вщент програли першу половину (68:52), не змогли разюче змінити положення у третій чверті і лише в заключній десятихвилинці розігнали історичний 26-очковий камбек. В останній чверті «Блейзерс» набрали катастрофічні для НБА 14 очок, коли ж «Мілвокі» відзначилися 33-ма.

Колишня команда Лілларда до останнього зберігала шанси на перемогу, маючи з спиною непоганий гандикап. Ключовим моментом у зустрічі став блок Янніса Адетокумбо на Малкольмі Брогдоні за 15 секунд до сирени. Грек отримав шостий персональний фол і мав завершувати зустріч, проте тренер «Мілвокі» Адріан Гріфін взяв, як здавалося, приречений челендж. Неочікувано судді змінили власне рішення, зарахувавши чистий блок-шот. Фактично це рішення стало вироком для гостей.

Відео з таймкодом:

Матч завершився з рахунком 108:102 (найбільше лідерство «Бакс» ЗА ВЕСЬ поєдинок). Господарі майданчика змогли оформити другий найбільший камбек в історії франшизи. Дуже символічно, що найбільшу різницю вони відіграли рівно 11 років тому, 26 листопада (за місцевим часом) 2012-го – 27 очок проти «Чикаго».

Найціннішим гравцем матчу став Янніс Адетокумбо з 33 очками, 16 підбираннями та шістьма передачами за 39 хвилин.