Tribuna/Футбол/Блоги/Спорт в соцмережах/«Кому потрібен Мудрик, коли є Троссард». Фанати «Арсенала» мало не взірвали твіттер обговореннями

Темою для дискусій став гольовий пас від вінгера «Арсенала»

26 лютого 2023, 09:22
4

25-ий тур АПЛ між «Арсеналом» та «Лестером» закінчився з рахунком 1:0. Найбільше в цьому матчі запам'ятались дії новачка лондонської команди Леонардро Троссарда. На 26-ій хвилині матчу він відкрив рахунок, але гол був скасований, а вже на початку другого тайму вінгер ефектно віддав гольову передачу на Мартінеллі.

Саме це стало темою всіх дискусій в мережі твіттер того вечора.

«Коли ми будемо мати дискусію щодо Троссарда та Мудрика? Троссард справді просто кращий футболіст»