Tribuna/Футбол/Блоги/Шахтар-Онлайн/«Шахтар» зіграв благодійний матч у Токіо: промова прем'єр-міністра Японії, гімн України, цікава нічия

Це було красиво 🤝

Автор — Julia Hrabova
18 грудня, 14:51
2

Сьогодні, 18 грудня, «Шахтар» зіграв з «Авіспа Фукуока» у межах благодійного матчу (2:2).

Гра пройшла в Токіо на Японському національному стадіоні. На трибунах було приблизно 30 тисяч вболівальників. Усі зібрані кошти передадуть постраждалим від російської агресії.

Матч почався з неймовірного видовища. Гірників на стадіоні зустріли з повагою:

Перед грою прем'єр-міністр Японії проголосив свою промову, у якій неодноразово подякував за матч та наголосив на підтримці України в цій страшній війні:

Після слів премʼєр-міністра на поле вийшла міністерка закордонних справ Японії, у неї на одязі був атрибут солідарності з українським народом у вигляді соняшника. Своїми словами вона також висловила безумовну підтримку України:

Окремо варто згадати виконання національного гімну, після якого пішли мурахи по шкірі:

Після цієї церемонії команди зробили спільне фото з національними прапорами, міністеркою закордонних справ та тренерськими штабами:

Гірники цей матч грали у траурних повʼязках. Цей жест був спрямований на вшанування памʼяті колишнього працівника донецького клубу Анатолія Гроса (у жовтні цього року добровольцем вступив у лави ЗСУ, а у грудні загинув під Херсоном) та усіх українців, які загинули через війну:

«Шахтар» зі старту матчу намагався пресингувати «Авіспа Фукуока» й уже на 8-й хвилині гірники відкрили рахунок. Данило Сікан забив мʼяч у ворота японців ударом головою:

Наступні два голи забили японці з різницею у три хвилини. Перший на 34-й:

А другий на 37-й хвилині. На перерву команди пішли з рахунком 2:1 на користь японської команди:

Після перерви команди вийшли з новими силами й на початку другого тайму Марʼян Швед зрівняв рахунок: