Tribuna/Футбол/Блоги/Ретро/Гол Гавранчича зі штрафного, невдоволений Тотті, розбита голова арбітра та технічна поразка

Згадуємо як «Динамо» грало свій перший матч із «Ромою» у Лізі чемпіонів.

Блог — Ретро
Автор — Саша Довгаль
15 лютого 2023, 19:28
1

15 вересня 2004 року «Рома» приймала на «Олімпійському» стадіоні київське «Динамо» в рамках першого туру групового етапу Ліги чемпіонів.

Кияни змогли відкрити рахунок на 29-й хвилині: Горан Гавранчич чудово пробив зі штрафного, відправивши м'яч під перекладину воріт Пеліццолі.

Загалом матч проходив у вкрай напруженій обстановці з великою кількістю порушень правил. Особливо сильно діставалося капітану римлян Франческо Тотті, з яким персонально грав Айїла Юссуф.

Градус матчу досяг свого піку наприкінці першого тайму. Спочатку Тотті в небезпечному підкаті в'їхав у Бадра Ель-Каддурі, за що отримав жовту картку. А одразу після свистка на перерву Філіп Мексес ударив по нозі Маріса Верпаковскіса, у зв'язку з чим був одразу ж вилучений.

Однак це був далеко не кінець. Коли головний арбітр зустрічі Андрес Фріск залишав поле, йому в голову з трибун прилетів предмет (ймовірно, запальничка), який розсік йому чоло. Фріск вирішив не продовжувати матч і не викликати на полі резервного арбітра, щоб не ризикувати його здоров'ям. Цей інцидент спровокував УЄФА присудити господарям технічну поразку (0:3). «Рома» також була змушена провести два наступні домашні матчі за порожніх трибун.