Tribuna/Боротьба/Блоги/Український спорт I Олімпіада/«Повністю задоволений». Відео нагородження Беленюка бронзою ЧЄ

«Повністю задоволений». Відео нагородження Беленюка бронзою ЧЄ

Потужний виступ України на турнірі.

Жан Беленюк здобув бронзу на чемпіонаті Європи у Бухаресті. У бронзовому фіналі у ваговій категорії до 87 кг Беленюк переміг азербайджанця Іслама Аббасова.

«Повністю задоволений. Поставлені перед чемпіонатом цілі повністю виконані. Для нас це не був основний старт, це був підготовчий етап до Олімпійських ігор.

Тому перш за все нам треба було зрозуміти наші слабкі і сильні сторони, і такі ж сторони супротивників. Перевірити свої сили, щоб якісніше підготуватися до Олімпіади», – так завоювання медалі прокоментував Беленюк Tribuna.com.

Україна стала 4-ю у загальнокомандному заліку ЧЄ з греко-римської боротьби. Загалом українські спортсмени здобули 4 медалі. Олександр Грушин (63 кг) завоював срібло, а Парвіз Насібов (72 кг), Ярослав Фільчаков (82 кг) та Жан Беленюк (87 кг) здобули бронзові медалі.