Tribuna/Теніс/Блоги/Український спорт I Олімпіада/Надаль розсік собі обличчя ракеткою під час матчу US Open

Надаль розсік собі обличчя ракеткою під час матчу US Open

Один з найкращих тенісистів всіх часів отримав незвичну травму

2 вересня 2022, 10:07
1

Третій номер світового рейтингу Рафаель Надаль під час матчу другого кола Відкритого чемпіонату США не без проблем обіграв італійця Фабіо Фоніні - 2:6, 6:4, 6:2, 6:1.

Втім основною проблемою для іспанця став не суперник, а він сам. Під час четвертого сету Рафа наніс собі незвичайну травму: він потягнувся за м'ячем, зміг його відбити, але потім направив ракетку вниз - вона вдарилася об корт і відскочила йому в обличчя.

Удар вийшов настільки сильним, що з перенісся пішла кров, а тенісисту довелося взяти медичну перерву, щоб прилягти на декілька хвилин та прийти до тями.

Під час інтерв'ю на корті пояснив, що спочатку було боляче і паморочилося в голові, але в цілому все гаразд. І пожартував: «Я так робив ключкою для гольфу, але не тенісною ракеткою».

При цьому Надаль навіть не впевнений, що не зламав носа: «Вийшов сильний удар. Спочатку я подумав, що зламав носа, було дуже боляче. І з'явилося відчуття, що я начебто випав зі світу.

Зараз здається, що ніс не зламаний. Я поки що не знаю. Але він розпухає», - сказав Надаль.

У матчі третього кола Рафа зіграє проти Рішара Гаске, якого вже перемагав 17 разів.