Перший з двох матчів киян за вихід в груповий етап головного турніру.

Блог — Live блог
17 серпня 2022, 23:49
10

17 серпня «Динамо» провело перший матч плей-оф кваліфікації Ліги чемпіонів з «Бенфікою».

Номінально домашній матч українського клубу пройшов у польській Лодзі на стадіоні імені Владислава Крола.

«Динамо» - «Бенфіка» - 0:2 (0:2)

Голи: 0:1 - 9 Жілберто, 0:2 - 37 Рамуш

***

93’ У другій половині другого тайму «Динамо» грало сміливо та створювало моменти. Можливо, це просто «Бенфіка» розслабилася, але з такою грою можна розраховувати хоча б на гол у матчі-відповіді.

93’ І вони сплили. Сьогодні «Динамо» програє.

90’ 3 хвилини компенсував рефері.

89’ Вболівальники співають гімн України.

88’ «Динамо» продовжує йти вперед. Сили ще є!

85’ Ванат підхопив м’яч в штрафній «Бенфіки», але Ба заблокував його удар.

84’ І одразу ж його замінив Шикінью.

83’ Рафа Сілва пробив над перекладиною.

83’ Динамівці втратили м’яч після розіграшу кутового.

82’ «Динамо» відповіло контрвипадом, але Влаходимос потягнув удар Караваєва з рикошетом від Отаменді.

80’ Сирота вийшов замість Попова.

80’ 11:5 та 6:2 - така вже перевага португальців за ударами та ударами в площину відповідно.

79’ Ванат отримав м’яч на лінії штрафної «Бенфіки», але не пішов проти трьох футболістів. Передача на партнера теж не пройшла.

77’ Отаменді штовхнув Царенко, після чого футболіст ростом 162 см впав, проте арбітр це проігнорував.

76’ Араужу пробив головою в падінні після корнера - неточно.

75’ Попов вибив м’яч на кутовий після спроби Рафи Сілви прорватися правим флангом.

75’ У «Динамо» повна перевага лише за офсайдами - 4:0.

74’ Так і є. Царенко замінив Шепелєва. Також вийшов Ванат - замість Бєсєдіна.

73’ Схоже, зараз на поле вийде Антон Царенко, для якого це буде дебютний матч за «Динамо».

70’ У Фернандеса зрізався м’яч під час удару з лінії штрафної.

69’ Александер Ба замінив Жілберто.

67’ Кияни були близькими до того, щоб скоротити відставання в рахунку. Вівчаренко відібрав м’яч, відпасував Буяльському, але Караваєв не зміг переграти голкіпера після подачі Віталія.

66’ М’яч влучив в руку Флорентіну в штрафній «Бенфіки», проте за правилами така рука - не пенальті.

65’ Яремчук отримав м’яч в штрафній «Динамо», проте віддав неточну передачу на партнера.

64’ Перестановки й у «Динамо» - Караваєв та Вівчаренко замість Циганкова та Дубінчака відповідно.

63’ Перші заміни в матчі. Вихованець «Динамо» Роман Яремчук вийшов замість Рамуша, а Араужу - Нереса.

61’ Яремчук готується вийти на поле.

60’ Дубінчак заліз в офсайд.

59’ Циганков відібрав м’яч на чужій половині поля, втім згодом те саме зробили з ним.

58’ Грімальдо головою вибив м’яч на кутовий після подачі Дубінчака, але Циганков погано виконав стандарт.

57’ Буяльський прокидав собі м’яч в штрафній «Бенфіки» після передачі партнера, проте Морато його випередив.

56’ Жовта Нересу, який наступив на ногу Шапаренко.

55’ Шепелєв не зміг зупинити передачу від Бущана через 2/3 поля. Забракло техніки.

54’ Морато вибив м’яч після навісу Кендзьори на Шепелєва.

51’ Арбітр на секунду засумнівався та звернувся до ВАР, чи не було пенальті. Ні, Попов зіграв чисто.

50’ Фернандес закинув м’яч на Рафу Сілву в штрафну «Динамо», але Попов виштовхнув суперника. Буде кутовий.

49’ Бущан з другої спроби забрав м’яч після дальнього удару Нереса.

46’ Кияни одразу ж полетіли в атаку, але Дубінчак не порозумівся з Буяльським - неточна передача та втрата м’яча.

46’ Команди вийшли на поле в тих самих складах.

46’ Стартував другий тайм. Продовжуємо вболівати за наших.

45’ Компенсований час швидко сплив. Як і перший тайм, чи не так? Швидкий гол надламав киян, а безглуздий другий взагалі розклеїв. Потрібно зібратися на другий тайм, свої моменти команда теж мала.

45’ В кінці тайму атакує «Динамо», але передача на Буяльського в штрафну виявилася надто сильною. Удар від воріт.

45’ Одну хвилину додав рефері.

44’ Рафа Сілва пробивав метрів з 11. М’яч рикошетом від Забарного пішов на кутовий. Небезпечним був і сам удар, і те, що м’яч ледве не потрапив у руку Іллі. Ще пенальті у свої ворота нам не вистачало.

43’ На стадіоні в Польщі лунає «Слава ЗСУ».

42’ Нерес отримав м’яч в штрафній «Динамо», розвернувся та пробив зовнішньою стороною в дальній кут. У ворота не влучив, але було гарно.

40’ Жовта Андрієвському за фол проти Рафи Сілви.

39’ Процент володіння м’ячем майже однаковий - 55:45 на користь «Бенфіки».

37’ 0:2. Кияни привезли самі собі гол. Циганков після вкидання з ауту надто слабко віддав назад на Попова. М’яч перехопив Нерес, віддав на Рамуша, а той пробив повз Бущана.

36’ Після подачі Жоау Маріу м’яч пішов на кутовий для «Бенфіки», проте на цьому все завершилося.

34’ Ой-ой-ой. Який же Циганков молодець. У фірмовому стилі отримав м’яч праворуч, змістився в центр та пробив в дальній кут. Якихось сантиметрів не вистачило Віктору, щоб зрівняти рахунок.

33’ Шапаренко відібрав м’яч на своїй половині поля, але варіантів для побудови атаки не знайшов - практично всі гравці «Динамо» на своїй половині поля.

30’ Дубінчак вибив м’яч в аут після подачі Грімальдо.

27’ Буяльський опинився на позиції Циганкова, але не зміг ні точно прострілити в штрафну, ні хоча заробити кутовий.

26’ 4:2 на користь «Бенфіки» по числу ударів. 1:1 - по ударах в площину. Ще б реалізацію нам однакову.

24’ Жоау Маріу намагався забити в дев’ятку, але точності не вистачило.

21’ Стандарт за фол Фернандеса динамівці використали погано. Спочатку влучення в стінку, а після добивання м’яч пішов на кутовий. А вже після корнера португальська команда повернула собі м’яч.

20’ Прорив Дубінчака португальці змогли зупинити лише за допомогою фолу. Арбітр міг і жовту дати Фернандесу, але пошкодував.

18’ Спроба контратаки «Динамо» завершилася офсайдом у Циганкова. Відзначимо передачу Буяльського на Віктора в один дотик.

16’ Шапаренко заробив фол в центрі поля. Правила порушив футболіст, який міг 23 серпня дебютувати в УПЛ - Давід Нерес.

15’ Дубінчак головою вибив м’яч після подачі зі штрафного за фол Дениса.

14’ Попов збив Рамуша біля кутового прапорця. Необов’язкове порушення правил, ніякої загрози забивний португалець не ніс.

11’ Швидка відповідь від «Динамо» - Циганков пробив з лівої в кут, але Влаходимос потягнув цей удар.

9’ Пропускаємо. Жілберто вивів португальців вперед в дебюті матчу. Португальці перевели м’яч з лівого флангу на правий, де вичікував бразилець та потужно пробив в ближній кут. Ні Бущан у воротах, ні Шепелєв, який був перед Жілберто, не врятували.

8’ Перша атака від «Динамо» і одразу яка. Циганков отримав м’яч на правому фланзі та прострілив в штрафну на Бєсєдіна. Артем всіх здивував та зміг пробити в площину воріт. Але все було дарма, бо форвард киян був в офсайді.

6’ Португальці заробили два кутових підряд. Після другого Отаменді завдав дальній неточний удар.

3’ Рамуш отримав м’яч в штрафній «Динамо» та пробив. На щастя, м’яч влучив у сітку лише з зовнішньої сторони.

3’ Попов розрядив ситуацію, вибивши щосили м’яч на половину поля «Бенфіки». Не найкраще рішення, але деколи й так потрібно.

2’ Португальці з перших хвилин пішли навалою на штрафний майданчик Бущана.

1’ Фелікс Цвайєр дав стартовий свисток. Вперед, «Динамо»!

Стартові склади

«Динамо»: Бущан, Дубінчак, Попов, Забарний, Кендзьора, Шапаренко, Андрієвський, Шепелєв, Циганков, Буяльський, Бєсєдін

Запасні: Бойко, Нещерет, Кравченко, Тимчик, Сирота, Вівчаренко, Боль, Бурда, Караваєв, Царенко, Яцик, Ванат

«Бенфіка»: Влаходимос, Грімальдо, Морато, Отаменді, Жілберто, Флорентіну, Маріу, Фернандес, Нерес, Рафа, Сілва, Рамуш

Запасні: Лейте, Вертонген, Ба, Гонсалвеш, Шикінью, Ристич, Вайгль, Муса, Араужу, Бернарду, Антоніу Сілва, Яремчук