Tribuna/Футбол/Блоги/Ноу Баланса/«Динамо» двічі пропустило в більшості – та програло «Поліссю», яке очолило УПЛ. Далі – складний календар

«Шахтарю» на радість.

Блог — Ноу Баланса
6 жовтня, 19:59
48

У матчі-відкритті 10-го туру УПЛ «Динамо» несподівано програло на виїзді «Поліссю» (2:3), хоча двічі вело в рахунку по ходу зустрічі та майже весь другий тайм грало у більшості.

«Полісся»: Бойко - Морозко, Чоботенко, Шабанов, Смоляков - Танковський (Огиря, 84) - Козак (к), Кушніренко, Крушинський (Гітченко, 71), Макуана - Аріельсон (Будківський, 64)

«Динамо»: Бущан - Тимчик (Беніто, 68), Дячук, Сирота, Дубінчак - Бражко, Андрієвський - Караваєв, Буяльський (к), Волошин (Кабаєв, 68) - Ванат

🔹 «Динамо» швидко повело в рахунку. На 4-й хвилині Буяльський після дотепної передачі Волошина відкрив рахунок, пробивши Бойка з кількох метрів.

Але це ні разу не допомогло гостям взяти контроль над поєдинком. Навпаки, ініціативу перехопили господарі, і вже на 15-й хвилині Крушинський дальнім пострілом зрівняв рахунок.

Далі до перерви саме житомирці діяли впевненіше та гостріше. Але користі з цього команда Калітвінцева не винесла, й одразу після відпочинку поплатилась за це.

🔹 Зусиллями Євгена Морозка «Динамо» змогло переламати хід зустрічі. На 49-й хвилині захисник господарів сфолив проти Ваната у власному штрафному і привіз пенальті.

11-метровий реалізував Буяльський, забивши свій 6-й гол у сезоні та закріпивши за собою перше місце у списку бомбардирів УПЛ.

А вже через сім хвилин Морозко отримав другу жовту та залишив «Полісся» у меншості.

🔹 Здавалось, підопічні Луческу уже цього разу доведуть справу до власно перемоги. Натомість настала черга господарів перевертати все з ніг на голову.

У меншості вони змогли не лише відігратись, але й забити вперед. Спрацювала заміна Калітвінцева. На 62-й хвилині він випустив у напад Будківського, а той уже через дві хвилини зрівняв рахунок, пробивши з розвороту у штрафному суперника.

На 70-й хвилині «Полісся» й зовсім вийшло вперед, коли той же Будківський віддав на Козака, а той пробив Бущана.

Закінчився цей матч за рівної кількості складів обох команд. Це Караваєв у боротьбі зі Смоляковим зіграв небезпечно ногою в голову суперника, за що отримав другу жовту.

🔹 Ключові тези за підсумками драйвового матчу у Житомирі.

📌 Знову вилучення у матчах УПЛ. Враховуючи червоні Морозка та Караваєва, загальна кількість червоних у цьому сезоні сягнула числа 30. Для порівняння за весь минулий сезон таких було 74.

📌 «Динамо» знову пропускає після стандартів. Як і в минулому турі, цього разу (гол від Будківського) після кутового.

📌 Команді Луческу знову важко втримати ворота сухими. В цьому сезоні кияни зіграли без пропущених лише один матч — проти «Ворскли» (2:0) у 7-му турі.

Як наслідок, столичний клуб за кількістю пропущених в цьому сезоні посідає четверте місце в УПЛ. У них 13 таких, вище йде «Ворскла» (15), «Олександрія» (16) та «Минай» (18). При цьому у порівнянні з ними кияни провели менше ігор.

📌 «Динамо» знову втрачає очки на виїзді. Якщо всі домашні матчі кияни виграли, то на виїзді програли «Чорноморцю» (2:3), «Оболоні» (0:1) і ось тепер «Поліссю» (знову 2:3).

📌 «Динамо» програло 2 з 3 матчів проти команд з топ-8 УПЛ. Перемогли лише «Ворсклу», яка йде восьмою та має купу проблем зі складом.

Далі по розкладу у киян «Дніпро-1», «Колос», «Шахтар», «Кривбас», «Рух». Чотири з цих команд — у топ-вісімці УПЛ.

📌 За втраченими очками «Динамо» тепер випереджає «Шахтар» лише на три бали, а не на шість. А в УПЛ, оскільки гірники пропускають цей тур, точно з“явився новий лідер. Правда «Кривбас» або «Чорноморець» ще мають шанс обійти «Полісся», якщо виграють в цьому турі: