Tribuna/Футбол/Блоги/Ноу Баланса/Сезон тільки почався, а захисники «Динамо» напривозили на декілька матчів вперед

Попов, Дячук, Сирота, Біловар – відзначились всі.

Блог — Ноу Баланса
21 серпня, 09:24
14

Головна сенсація 4-го туру УПЛ – поразка «Динамо» в Одесі. Команда Мірчі Луческу поступилась «Чорноморцю» Романа Григорчука 2:3.

Ключову роль в результаті відіграли помилки центрбеків столичного колективу — Максима Дячука та Олександра Сироти. Помилка першого призвела до другого голу у ворота його команди, а другий заробив у кінці гри вилучення, невдовзі після якого господарі забили переможний.

Це симптоматична ситуація для нинішнього «Динамо», в якому захисники – найслабша ланка колективу. Підтвердженням цьому є регулярні помилки оборонців киян уже на старті цього сезону.

Біловар проти «Миная»

Вже на 3-й хвилині матчу стартового туру «Динамо» пропустило від «Миная». Це хлопець доньки Ігоря Суркіса, Крістіан Біловар, під тиском вибив мʼяч прямо на ногу Вітенчуку, який влучно зарядив здалеку. Бущан не врятував.

Що цікаво, у відеоогляд поєдинку, який все ж закінчився погромом закарпатців 4:1, на ютуб-каналі киян ця дія Біловара взагалі не увійшла.

Попов проти «Миная»

В тому ж поєдинку інший центрбек біло-синіх залишив команду у меншості ще в першому таймі. Денис Попов невиправдано грубо зіграв проти Одарка, врізавшись у нього ногою вперед.

Сирота проти «Аріса»

Перший матч проти грецького «Аріса» у кваліфікації Ліги конференцій «Динамо» програло через гол зі сумнівного пенальті. Сумнівного, бо з трансляції поєдинку так і не стало зрозуміло, чи був контакт руки Олександра Сироти із мʼячем.

І все ж до Олександра тут є претензії в тому, як розмашисто він взяв участь у цьому епізоді. Рухи його рук не демонстрували бажання уникнути контакту з мʼячем. Натомість це мало незграбний вигляд.

Весь захист проти «Аріса»

В матчі-відповіді киянам вдалось взяти вольовий реванш у греків і таки пройти в наступний раунд. Утім, передував цьому недбалий пропущений в першому таймі.

Це коли екс-гравець «Дніпра-1» та «Шахтаря» Джурасек забив у дотик з пари метрів, взагалі не зустрівши опору від оборони «Динамо».

Що вкотре демонструє серйозність проблем у киян у грі в обороні.

На прес-конференції після матчу Мірча Луческу говорив, що клуб шукає центрального захисника, але це відомо вже давно – і досі нічого не змінилось:

«Ми шукаємо захисників. На цю тему в мене запланована розмова з президентом клубу. А поки що даємо можливість проявити себе молодим футболістам. Але їм треба один-два роки, щоб вийти на рівень, який притаманний київському «Динамо».

Нам не дуже пощастило в тому сенсі, що ми втратили Попова. Це дуже важливий для нас футболіст. Він вибув на два матчі. Подивимося, як він почуватиметься найближчими днями».