Tribuna/Футбол/Блоги/Футбольний дайджест/⭐️ У Малена історичний гол екс-клубу, Арнаутович з третьої спроби пробив «Атлетіко»: підсумок вечора ЛЧ
Video

ПСВ зрівняв з сумнівного пенальті, «Інтер» мінімально переміг.

21 лютого, 08:15
2

У Лізі чемпіонів пройшли чергові матчі 1/8 фіналу – «Інтер» приймав «Атлетіко», а дортмундська «Боруссія» побувала у гостях у ПСВ.

«Інтер» ледве дотис «Атлетіко» (1:0): Лаутаро та Арнаутович марнували шанси, але таки організували гол

«Інтер» у Мілані зустрічав не тільки «Атлетіко», а ще Дієго Сімеоне, свого колишнього гравця. Не чужою людиною він є й для Сімоне Індзагі – разом вони провели 61 матч за «Лаціо», вигравши 4 трофеї.

🔹 У першому таймі з цікавого було лише декілька моментів біля воріт мадридців. Один з них – коли міланці претендували на пенальті за гру рукою, хоча вагомих підстав для цього не мали:

🔹 Інші епізоди – це шанси Лаутаро Мартінеса. Капітан «Інтера» двічі міг відзначатися за 2 хвилини, але після його удару головою врятував голкіпер, а наступну можливість аргентинець змарнував самотужки:

🔹 Після перерви традицію продовжив Марко Арнаутович, який вийшов на заміну – на 49-й у падінні неточно пробив після прострілу з флангу:

А на 63-й з кількох метрів відправив м‘яч вище воріт:

🔹 Ця ж пара таки організувала єдиний гол у зустрічі на 79-й – Лаутаро не реалізував вихід 1 на 1, проте Марко успішно зіграв на добиванні (з рикошетом від захисника):

«Боруссія» залишилася без основного голкіпера та втратила перемогу (1:1) – через сумнівний пенальті

В Ейндховені вечір видався цікавішим – найкраща команда Нідерландів (20 перемог, 2 нічиїх та 0 поразок в Ередивізі) приймала дортмундську «Боруссію».

🔹 Для німців все почалося з негативу – на розминці зламався основний голкіпер Ґреґор Кобель, а у першому таймі підозри на пошкодження були у Нікласа Фюлькруґа та Марселя Сабітцера. В австрійця виглядола страшно, але обійшлось:

🔹 Втім, дортмундці перші 45 хвилин виграли – завдяки класному удару Доніелла Малена на 24-й:

Цей м’яч багато у чому символічний:

– Мален став першим нідерландцем, який забив нідерландському клубу у плей-оф ЛЧ;

– Мален забив колишній команді, за яку провів 100+ матчів, а потім перейшов у «Боруссію» за 30 млн євро.

Власне, Доніелл демонстративно не святкував:

🔹 ПСВ натомість марнував шанс за шансом.

Двічі Малік Тілльманн:

Та одного разу Йоган Бакайоко:

🔹 ПСВ відігрався у другому таймі – арбітр на 55-й призначив сумнівний пенальті за фол Хуммельса:

Люк де Йонг точно пробив з 11-метрової позначки – тепер він найкращий бомбардир ПСВ в ЛЧ (9 голів, обійшов Руда ван Ністелроя):