Tribuna/Футбол/Блоги/Футбольний дайджест/Найкращі моменти дня в ЛЧ: камбек «Сіті», рекорди Мессі, змазаний дебют Поттера

Найкращі моменти дня в ЛЧ: камбек «Сіті», рекорди Мессі, змазаний дебют Поттера

Про «Шахтар» ви й так знаєте.

14 вересня 2022, 23:59
4

ЛЧ закрила свою програму перед перервою на матчі збірних. Ось усе, що варто знати про сьогоднішній день і що ви могли пропустити.

«Шахтар» зіграв внічию зі «Селтіком», пропустивши першими. Але питання до арбітра є

«Шахтар» 1:1 «Селтік»

Єдиний представник України в турнірі продовжує йти без поразок! Якби хтось таке сказав три тижні тому – навряд чи хтось би повірив.

Здавалося, що поразка близько: вже на 10-й хвилині Мудрик обрізався на чужій половині поля, шотландці успішно провели контратаку. Спочатку гол записали на Хатате, однак потім переписали як автогол у пасиві Артема Бондаренка.

Але вже на 29-й Михайло виправився: Судаков викотив на нього, той розігнався до своєї космічної швидкості й прокинув повз Гарта.

Утім, питання до рефері залишаються. Головне – чому ми живемо у світі, де це – не пенальті.

«Маккабі» Хайфа забив «ПСЖ»! Але це досягнення затьмарили чергові рекорди Мессі

«Маккабі» Хайфа 1:3 «ПСЖ»

Першим в режимі лайв шокував ізраїльський «Маккабі». Після доволі безглуздої помилки Верратті при передачі їм вдалося миттєво провести атаку і розстріляти Доннарумму, який фактично нічим вже не міг зарадити.

Це перший гол ізраїльського клубу в цій ЛЧ - для клубів їхнього рівня кожен забитий м'яч є досягненням.

Але гол «Маккабі» затьмарив Лео Мессі. Він став першим гравцем, який забив у 18 сезонах ЛЧ. А ще ізраїльський клуб став 39-м, якому забивав аргентинець - за цим показником він обійшов Кріштіану Роналду.

Гей, Кріш, як там в ЛЄ?

«Ман Сіті» зробив камбек за 4 хвилини з «Боруссією». Голанд, звісно ж, забив!

Матч «Сіті» та «Боруссії» виправдав звання центрального у сьогоднішньому ігровому дні.

Вже на 56-й Джуд Беллінгем зробив заявку на сенсацію: топово відчув момент та випередив усіх захисників після м'якої передачі від Ройса.

Але вели в рахунку гості лише до 80-ї. Спочатку Стоунз шокував усіх, пробивши з-за меж штрафного майданчика. Воротар «Боруссії» Маєр мав би брати цей м'яч, але досвід у другій бундеслізі ще помітний.

А за 4 хвилини м'яч прилетів від Канселу на Голанда, той типово ледь не влетів у ворота разом із м'ячем.

Жодного офсайду, норвежець приносить «Сіті» перемогу над своїм колишнім клубом. Але варто віддати належне - не святкував.

Поттер не зміг перемогти вже у дебютному матчі на чолі «Челсі». Статистика - 🙃

Грем Поттер провів свій перший тренерський матч на чолі «Челсі» - і перший в кар'єрі в ЛЧ.

Здавалося, що першу перемогу йому приніс Рахім Стерлінг: на 48-й хвилині прийняв простріл, який не перервав захисник «Зальцбурга» Бернардо, і впевнено пробив по воротах.

Серед англійців за голами в ЛЧ Рахім, забивши 25-й обійшов Пола Скоулза. Попереду лише Руні з 30-ма.

Але Окафор із «Зальцбурга» (і класичний Кепа) вирішили, що «Челсі» ще поки рано перемагати - 1:1.

Цікавою є статистика матчу. Володіння - 66 на 34, удари - 16:4, удари в площину - ... 2:3. Здається, у перерву Поттер вчитиме своїх нових підопічних забивати.

В інших матчах: «Юве» програв вдруге - тепер «Бенфіці», «Мілан» очікувано здолав «Динамо» Загреб, «Реал» - «Лейпциг», а «Севілья» не подужала навіть «Копенгаген».

Окремо варто віддати належне воротарю «Рейнджерс», який двічі відбив пенальті, але усе ж пропустив три голи.