Tribuna/Футбол/Блоги/Динамо-Онлайн/🤔 Як Волошин потрапив у старт проти «Миная», якщо його вилучили у попередній грі УПЛ? Пояснюємо

Знайшли відповідь на головну загадку дня.

Автор — Semen Novikov 🤠
17 квітня, 15:40
4

У матчі 24-го туру УПЛ між «Динамо» та «Олександрією» вінгер киян Назар Волошин отримав 2 жовті за 2 хвилини в кінці першого тайму та був вилучений з поля.

Це трапилось 13 квітня, а вже сьогодні, 17 квітня, біло-сині дограють перенесений матч 16-го туру проти «Миная».

Найцікавіше, що у стартовий склад киян потрапив і той таки Назар Волошин з червоною карткою у минулій грі.

Як так трапилось і що говорить про це регламент?

Якщо коротко, то сьогоднішній матч з «Минаєм» – догравання, яке продовжило тогорічний поєдинок та почалось на 69-й секунді. У грудні Волошин також був у стартовому складі Шовковського.

Пункт 29.5 статті 9 Регламенту УПЛ каже наступне: «Якщо перерваний матч проводиться не наступного дня, а після чергового туру чемпіонату УПЛ, до списку рапорту арбітра «Cклади команд» дозволяється вносити футболістів, яких було дискваліфіковано після чергового туру».

Там же в пункті 29.1 прописано, хто взагалі може бути заявлений на такий матч: «До рапорту арбітра «Склади команд» можуть бути внесені будь-які футболісти, які фігурують у списках футболістів «А» і «Б» на момент проведення догравання матчу, незалежно від того, чи були вони фактично в рапорті арбітра «Склади команд» припиненого матчу, за винятком футболістів, яких було замінено або вилучено з поля під час проведення припиненого матчу, а також футболістів, які були дискваліфіковані на припинений матч.

Футболісти, які перебували на полі в момент зупинки матчу, не можуть бути внесені до рапорту арбітра «Склади команд» як запасні футболісти при дограванні матчу».

Нагадаємо, що та гра була запланована на 13:00 3 грудня, але закінчилась вже на 1-й хвилині через повітряну тривогу. Тоді команди навіть не стали чекати відбою, бо через відсутність освітлення на стадіоні «Миная» не мали змоги завершити гру до настання темряви.

«Дирекція УПЛ визнала гру 16-го туру в Минаї не дограною через тривалу повітряну тривогу», – йшлося у поясненні від УПЛ.

Джерело: трансляція на UPL.TV, Регламент УПЛ