Tribuna/Футбол/Блоги/Динамо-Онлайн/Андрієвський мав шанс повторити свій шедевр у ворота «Шахтаря». Не вийшло з реалізацією

Подивіться самі ⚡️

Автор — Julia Hrabova
2 лютого, 17:14

Сьогодні, 2 лютого, «Динамо» проводить свій четвертий спаринг на зимових тренувальних зборах у Туреччині.

Суперником став болгарський клуб «Левські».

Перший тайм закінчився з рахунком 0:1 на користь болгарської команди. На 22-й хвилині суперники забили у ворота з-за меж штрафного майданчику.

На початку другого тайму «Динамо» мало гарний шанс зрівняти рахунок. Кияни пробивали штрафний у ворота болгар. Це доручили робити Олександру Андрієвському. На жаль, не вийшло з реалізацією:

Цей епізод одразу нагадав його просто шедевральний гол у ворота «Шахтаря». Тоді Олександр пробив точно з цієї самої позиції. Проте, в матчі з гірниками він зміг реалізувати момент. Згадуємо: