Tribuna/Футбол/Блоги/Динамо-Онлайн/Чому арбітр зупинив цей вихід «Динамо» 2 в 1: є лише один ракурс, де видно ймовірну причину

Спірний епізод 🤨

Автор — Semen Novikov 🤠
26 листопада, 16:06
1

У матчі 15-го туру чемпіонату України «Динамо» приймає «Рух». Перший тайм кияни перемогли з рахунком 2:0, а могли забивати і третій.

На 14-й хвилині зустрічі Едсон впав у метрах 20 від своїх воріт, внаслідок чого Шепелєв та Беніто могли вибігати вдвох на одного захисника львів'ян.

Однак арбітр зафіксував фол з боку динамівця. Багатьом здалось, що це було помилкове рішення.

У трансляції пізніше показали один ракурс, на якому видно ймовірну причину рішення рефері.

Здається, що мінімальний контакт таки був.