Tribuna/Футбол/Блоги/Динамо-Онлайн/«Полісся» ДВІЧІ змогло забити «Динамо», граючи у меншості. Увесь захист киян у двох епізодах

Жах 🤯

Автор — Semen Novikov 🤠
6 жовтня, 16:33
3

«Полісся» змогло відігратися у матчі з «Динамо» у 10-му турі УПЛ, граючи в меншості.

Житомирський клуб залишився вдесятьох на 57-й хвилині зустрічі, коли рахунок був 1:2 на користь «Динамо».

І вже на 64-й хвилині кияни пропустили, граючи у більшості.

Пилип Будківський отримав навіс з кутового, зробив декілька доторків до м'яча та пробив. Рикошетом від Бражка залетіло у ворота.

А на 70-й хвилині Макуана пройшов лівим флангом, віддав на Будківського у штрафний, який втратив м'яч, але Олександр Сирота повернув його житомирянам.