Tribuna/Футбол/Блоги/Динамо-Онлайн/Волошин – представник молоді «Динамо», про яку постійно говорить Луческу: нарешті став основним та двічі забив в єврокубках

Пішла на користь оренда у «Кривбас».

25 серпня, 22:50
18

Слова головного тренера «Динамо» Мірчі Луческу про те, що команда грає молодими та недосвідченими вихованцями, лунає ледь не на кожній пресконференції.

Підготовка до матчу з «Бешикташем» у кваліфікації Ліги конференцій не стала винятком:

💬 «Ми потребуємо завтра підтримки, адже в силу різних причин ми граємо власними вихованцями, молодими недосвідченими футболістами, яким по 19-21 рік, і зараз якраз триває процес їхнього виховання».

Насправді Містер дещо перебільшує – таких виконавців у стартовому складі не так вже й багато. Один з них – 20-річний вінгер киян Назар Волошин. І він навпаки тягне команду у цьому сезоні єврокубків.

Волошин отримав шанс за відсутності Кабаєва – і двічі забив

Назар починав сезон запасним – у перших трьох матчах відіграв сумарно лише 54 хвилини, а місце зліва на фланзі діставалося Владиславу Кабаєву. Той видав непоганий перформанс проти «Аріса» на виїзді, але потім зі складу випав – найімовірніше, через пошкодження.

Проте серйозною ця втрата не стала – Волошин відіграв 81 хвилину з греками у номінально домашній зустрічі, зрівнявши рахунок під кінець першого тайму за переваги суперника 1:0 (та загальної 2:0).

Надважливий гол, який Назар забив головою після класного відкривання за спини та паса Сидорчука – зі зростом 1.75.

Жваво вінгер виглядав й з «Бешикташем», знову матеріалізувавши це у результативний удар – перестрибнув високих захисників турків (нагадуємо про ріст) та міг стати героєм, якби не пропущений на 90+5-й.

Назар виділявся результативністю й у минулому сезоні – проявив себе в оренді у «Кривбаса» та тричі забивав в УПЛ за «Динамо»

Минулий сезон став для Волошина дебютним на дорослому рівні. З умовами УПЛ він ознайомився в оренді у «Кривбасі» – робота з Юрієм Вернидубом пішла Назару на користь.

Він відзначився 4 голами у першій половині чемпіонату, ставши лідером атак криворіжців, а взимку поїхав на збори з рідним «Динамо».

У всьому тому хаосі, який тоді відбувався у клубі, Волошин став світлою плямою – був найкращим гравцем спарингів, тож залишився у складі киян на весну.

Почав у старті, тільки втратив довіру після дебютного ж тайму того самого матчу з «Інгульцем» (0:2).

Вдруге шанс в основі Назар так і не отримав, але став джокером для Олександра Шовковського – забив у трьох поспіль іграх з «Олександрією», «Колосом» та «Вересом» після виходу на заміну. У них «Динамо» перемогло із загальною різницею 11:1.

***

Тепер Волошин остаточно довів – на нього можна робити ставку як на основного, адже він не губиться навіть у великих матчах за будь-яких умов, чого, наприклад, не вистачає його конкурентам по позиції.