Tribuna/Футбол/Блоги/Динамо-Онлайн/Шикарні комбінації і диво-техніка від Кабаєва: голи «Динамо» у другому таймі контрольного матчу
Відео

Є результативна дія від Навіна Малиша 🔥

Автор — Semen Novikov 🤠
5 липня, 20:34

Сьогодні, 5 липня, «Динамо» провело перший товариський матч на літніх зборах проти бухарестського «Динамо».

Голи: 1:0 – 10' Волошин, 2:0 – 18' Царенко, 3:1 – 67' Дубінчак, 4:1 – 73' Кабаєв.

На 67-й хвилині забив Дубінчак. Що цікаво, забив після проходу і передачі від Навіна Малиша, який вже декілька років грає за U-19.

А на 73-й хвилині ми побачили справжню красу від Владислава Кабаєва, який обігрався з Беніто, а потім зробив сольний прохід, який і завершив голом.