Tribuna/Бокс/Блоги/Боксерский дайджест/Зворушливе нагородження Хижняка: під час гімну України боксер ледве стримував сльози (Фото)

Олександр знову піднявся на п'єдестал 🥇

1 липня, 21:32

Український боксер Олександр Хижняк виграв Європейські ігри з боксу у Кракові. Українець достроково переміг Габрієля Веочича з Хорватії. Рефері зупинив бій у 2-му раунді.

Майже одразу після поєдинку відбулося нагородження боксерів у ваговій категорії до 80 кг, під час якого призери турніру отримали свої медалі.

Але найзворушливішим моментом церемонії став гімн України, який прозвучав на честь переможця Європейських ігор – українця Олександра Хижняка.

Для України це 20-те золото Європейських ігор. Також нагадаємо, що Хижняк вже здобув олімпійську ліцензію на Ігри-2024 в Парижі.