Tribuna/Баскетбол/Блоги/На уровне и под эгидой/Гравці «Запоріжжя» створили чудовий кидок, який мав перевести матч з «КБ» в овертайм. Але все змарнували, не влучивши в кошик
Відео

Сізов міг та мав ставати героєм кінцівки зустрічі.

31 жовтня, 18:30

«Київ-Баскет» вперше у сезону Суперліги здобув дві перемоги поспіль, здолавши «Запоріжжя» на старті баблу в Луцьку. Столичний клуб переміг із рахунком 63:60, а найкращим у матчі став Марканвіс Гаймон, який відзначився дабл-даблом: 13 очок + 13 підбирань.

Однак «Запоріжжя» було в грі до останніх секунд – саме підопічні Валерія Плеханова розігрували фактично останню атаку в матчі, в якій зробили все для того, щоб перевести зустріч в овертайм. Гравці «Запоріжжя» створили чудовий момент для Олександра Сізова, якому залишалося влучити триочковий та зрівняти рахунок в матчі, однак лідер команди схибив, не врятувавши гру.

Олександр Сізов набрав вісім очок, зробив дев'ять підбирань та віддав чотири асисти. Він влучив 3/12 з гри та 1/5 штрафних кидків у матчі з «Київ-Баскетом».