Tribuna/Баскетбол/Блоги/На уровне и под эгидой/«Політехнік» переміг «Хмельницький» в напруженій кінцівці матчу Вищої ліги. Доля драматичного поєдинку вирішилась лише на останніх секундах матчу
Відео

Краса українського баскетболу.

Автор — DRose
27 жовтня, 16:08

27 жовтня в кінцівці матчу Вищої ліги «Політехнік» переміг «Хмельницький» з рахунком 88:87.

Команда з Хмельницького весь матч вела у команди з Харкова та вигравала з рахунком 64:56 на початку четвертої чверті. Але «Політехнік» не хотів здаватись та показав, на що здатен.

Баскетболіст харківської команди Олексій Ларін влучив триочковий за чотири секунди до кінця поєдинку та здобув другу перемогу для «Політехніка» в турнірі.

Ларін став найрезультативнішим гравцем матчу, набравши 21 очко та 10 передач за 35 хвилин на майданчику.

«Політехнік» займає шосте місце в турнірній таблиці Вищої ліги з дома перемогами та двома поразками. «Хмельницький» на 10 місці з трьома поразками при одній перемозі.

У наступній грі команда з Харкова зіграє проти «PUSH TEAM - НУФВСУ» 28 жовтня, команда з Хмельницького візьме участь у матчі проти «Ніко-Баскета» теж 28 жовтня.