Tribuna/Баскетбол/Блоги/На уровне и под эгидой/Кривавий інцидент: колишній гравець «Будівельника» розбив голову Буренку під час зустрічі

Кривавий інцидент: колишній гравець «Будівельника» розбив голову Буренку під час зустрічі

Жорсткий неспортивний фол наприкінці гри.

Автор — DRose
20 жовтня, 20:23

20 жовтня «Будівельник» переміг «Політехніку» у матчі Суперліги з рахунком 92:81.

За 05:22 до кінця матчу гравець львів'ян Максим Сафонов хотів перехопити м'яч у колишнього одноклубника Павла Буренка, але випадково вдарив його по голові ліктем. Гравець «Будівельника» миттєво повалився на майданчик та схопився за голову. Молодому виконавцю Львова дали неспортивний фол, але кияни не влучили два штрафних кидки.

Після інциденту постраждалий баскетболіст більше не виходив на майданчик. Павло Буренко набрав 11 очок та чотири передачі за 22 хвилини проти «Політехніки-Галичини». Максим Сафонов у попередньому сезоні став чемпіоном Суперліги разом із «Будівельником».

Через декілька хвилин після невдалого зіткнення ми побачили, як Павлу надавали допомогу, тримаючи бинт біля розсічення. Сподіваємося, що інцидент не матиме серйозних наслідків.

Наступний матч «Будівельник» проведе з «Рівним» 21 жовтня у рамках львівського баблу.