Tribuna/Баскетбол/Блоги/Rim Protection/Суперечливий момент із клатчу «Лейкерс» – «Санз»: Леброн взяв тайм-аут, коли Рівз втратив м'яч (чи ще ні?)
Відео

Букер незадоволений, а НБА пояснила все після матчу.

Блог — Rim Protection
6 грудня, 11:30
2

Матч чвертьфіналу внутрішньосезонного турніру НБА між «Лейкерс» та «Фініксом», що завершився перемогою команди із Лос-Анджелеса з рахунком 106:103, викликав серйозні суперечки через момент, який трапився на останніх його секундах.

Усе тому, що «Санз», які намагалися врятувати зустріч за 10 секунд до фінальної сирени, почали пресингувати Остіна Рівза, що контролював м'яч. І змусили захисника «Лейкерс» припуститися втрати. Однак Леброн Джеймс, який до цього вводив м'яч з-за лицевої лінії на Рівза, взяв тайм-аут – і арбітри зафіксували його, зупинивши гру.

Гравці «Фінікса» апелювали до суддів, що, коли Леброн брав тайм-аут, «Лейкерс» вже не володіли м'ячем.

У мережі думки розділилися – хтось вважає, що команду з Аризони пограбували, а хтось доводить, що Остін Рівз справді контролював м'яч на момент, коли Леброн Джеймс попросив тайм-аут.

НБА підтвердила, що на момент, коли Леброн брав тайм-аут, м'яч все ще був під контролем Остіна Рівза.

Найбільше незадоволений такий результатом був Девін Букер. Він опублікував скриншот втрати м'яча Остіном Рівзом у своєму інстаграмі після матчу.

А як ви вважаєте, чи справедливо арбітри зупинили гру, дозволивши «Лейкерс» взяти тайм-аут?