Tribuna/Баскетбол/Блоги/Rim Protection/Найепічніший факап ЧС-2023: збірна Кабо-Верде запорола атаку «3 в 0», бо гравець зашпортався та врізався у свого партнера
Фото

Ну от як так взагалі можна?

Блог — Rim Protection
30 серпня, 19:25

Збірна Словенії у матчі з Кабо-Верде здобула свою третю перемогу на ЧС-2023. Словенці перемогли із рахунком 92:77 та пройшли перший груповий етап без поразок. А збірна Кабо-Верде з однією перемогою у трьох матчах припинила свою боротьбу за медалі.

Але найцікавішим моментом цього матчу, у якому навіть Лука Дончич за майже 31 хвилину на майданчику не потішив якоюсь надкрутою статистикою (19 очок, 7 підбирань та 9 асистів, що дуже круто та цілком достатньо до перемоги, але Лука вже настільки привчив до крутих перформансів, що від нього завжди очікується більшого), став абсолютно епічний факап баскетболістів збірної Кабо-Верде у третій чверті.

Гравці команди скористалися помилкою суперників, підхопили м'яч та втікли, здавалося б, у ідеальну атаку. Троє баскетболістів Кабо-Верде – жодного словенця, вихід «три в нуль», який кабо-вердійці примудрилися не реалізувати. А усе тому, що Андресон Коррея так завзято біг до кошика суперників, що ледь не зашпортнувся, а коли таки зміг втриматися на ногах та вирівнявся – врізався у партнера по команді Вілла Тавареша, зробив пробіжку, яку зафіксували судді, та остаточно змарнував шанси набрати очки.

Третім героєм епізоду, до речі, був Вальтер Тавареш, який спостерігав за цим епіком із найкращого місця.

Скриншоти: Courtside1891