Tribuna/Баскетбол/Блоги/Rim Protection/😅 Майкл Мелоун зірвав голос під час 5-го матчу серії плей-офф проти «Фінікса». Ледь зміг дати інтерв'ю

Боляче слухати.

Блог — Rim Protection
10 травня 2023, 18:45

Головний тренер «Денвера» Майкл Мелоун зірвав голос під час 5-го матчу серії плей-офф проти «Фінікса»

«Цей матч ще далекий від завершення. Вони будуть атакувати протягом 12 хвилин. Нам треба повертатися на захист, нам треба захищатись.

Я втратив голос, вибачте. Мамо, привіт!» – сказав тренер під час інтерв'ю перед четвертою чвертю. Нагадаємо, «Денвер» переміг «Фінікс» з рахунком 118:102 і повів у серії - 3-2.