Tribuna/Футбол/Блоги/Харьковский футбол/Виявляється, що не один колишній гравець «Металіста» вигравав з Мессі ЧС. Чако Торрес зробив це значно раніше за Гомеса

Так, це була молодіжна світова першість, але все ж 😎

Автор — Саша Довгаль
24 грудня 2022, 11:56

18 грудня Папу Гомес став першим чемпіоном світу з футболу, котрий колись виступав в українському чемпіонаті. Аргентинець грав у легендарному «Металісті» Маркевича. Проте, якщо добре подумати, то можна пригадати ще одного тріумфатора світової першості з харківського клубу.

Влітку 2005 року у Нідерландах проводився молодіжний чемпіонат світу (U-20), переможцем якого стала збірна Аргентини, знову ж таки, на чолі з тоді ще майбутньою легендою Лео Мессі.

У тій команді виступав юний Хуан Мануель (Чако) Торрес, котрий знайомий українському вболівальнику з виступів за «Металіст» у 2011-2014 роках.

На молодіжному Кубку Світу Чако зіграв важливу роль у збірній Аргентині, гравши основним виконавцем на позиції опорного півзахисника.

Окрім Чако та Лео, за ту збірну виступали Серхіо Агуеро, Пабло Сабалета, Фернандо Гаго та інші майбутні зірки світофого футболу. Вся ця компашка тоді перемогла Нігерію у фіналі (2:1).