Всі новини

НБА визнала, що у матчі «Нью-Йорк» – «Філадельфія» судді помилково не зафіксували два фоли проти Тайріза Максі

24 квітня, 08:47
4

НБА визнала, що у матчі «Нью-Йорк»«Філадельфія» (104:101) судді помилково не зафіксували два фоли проти Тайріза Максі.

Ліга повідомила, що Джейлен Брансон в одному епізоді схопив Максі за майку перед тим, як закинути м’яч, а в іншому - Джош Харт штовхнув Максі, після чого той упав на землю.

Також тренер «Сіксерс» Нік Нерс попросив тайм-аут, але арбітри цього не помітили. Коли він вдруге попросив тайм-аут, то його не надали, оскільки Максі не контролював м’яч у цей момент.

Також у звіті говориться про ще два пропущені епізоди. Фол Ембііда проти Дівінченцо за мить до 3-очкового Брансона та порушення правила 3 секунд у захисті форвардом «Нікс» О Джі Анунобі за трохи більше ніж хвилину до кінця.

Максі у тому матчі набрав 35 очок, 9 підбирань і 10 передач.