Всі новини

Меджік Джонсон про гру Діанджело Рассела у першому матчі плей-оф: «Він не забив з-під кошика і «Денвер» зрівняв рахунок»

21 квітня, 16:30
2

Колишній гравець «Лейкерс» Меджік Джонсон прокоментував поразку команди у першому матчі серії плей-оф НБА проти «Денвера» (103:114) та гру Діанджело Рассела у цьому матчі.

«18 очок «Наггетс» після підбирань у атаці нашкодили «Лейкерс», але ситуація повністю змінилася у 3-й чверті, коли Діанджело здійснив швидку втрату, яка призвела до влучання від «Наггетс».

Потім він не забив кидок з-під кошика, який дозволив би «Лейкерс» збільшити перевагу до 5 очок, а натомість «Наггетс» зрівняли рахунок і вони не змогли повернутися», - написав Джонсон на своїй сторінці у твіттері.

У цьому матчі 28-річний американець за 41 хвилину на паркеті набрав 13 очок, здійснив 3 підбирання, віддав 3 результативні передачі та зробив 1 втрату володіння.