Всі новини

«Рівне» перемогло «Старий Луцьк» та вийшло у півфінал плей-оф Суперліги

31 березня, 20:12
2

Сьогодні, 31 березня, у Луцьку провели другий матч чвертьфінальної серії плей-оф Суперліги між «Рівним» та «Старим Луцьком».

Рівенська команда здобула перемогу – 91:90 – та вийшла до півфіналу. За 12 секунд до завершення гри луцький клуб вів 90:88, але Ілайджа Джойнер реалізував 3 з 3 штрафних.

Найрезультативнішим гравцем матчу став Олександр Кольченко зі «Старого Луцька» – 27 очок, 2 підбирання та 1 передача. Дабл-дабл не оформив ніхто.

У першій грі «Рівне» виграло з рахунком 92:68. У півфіналі команда зустрінеться з переможцем пари «Київ-Баскет» – «Прикарпаття-Говерла», де поки рахунок 1-1.

Серії чвертьфіналів, півфіналів, фіналу та матчі за 3-тє місце пройдуть до двох перемог. Перевагу домашнього майданчика в першому раунді мають команди, які посіли за підсумками регулярного чемпіонату вище місце.