Всі новини

Валерій Плеханов: «Сізов зі «Старим Луцьком» вийшов на уколах і отримав болючий удар, на який термін він вилетів – сказати важко»

2 березня, 11:02

Головний тренер «Запоріжжя» Валерій Плеханов прокоментував поразку в кубковому матчі зі «Старим Луцьком» (83:84).

«Грою та результатом незадоволений. На жаль, до кінця ми не розуміли, чи гратиме Сізов. Він був з пошкодженням спини, вийшов на уколах і отримав болючий удар. На який термін він вилетів тепер – сказати важко. Далі у грі травму отримав ще один гравець стартової п’ятірки Биков. У другій половині на нього теж ми не могли розраховувати.

Саме тому тягар відповідальності впав на молодих хлопців. Вони старалися, билися, але, десь досвіду, десь майстерності все-таки не вистачило. Коли один гравець забиває 39 очок, то перемогти дуже важко. Ми не втримали Кольченка. Починав грати з ним Сізов, потім мінялися Кабанов, Биков, Холод. Його цифри з лінії 20/20 – це показник майстра.

Бувають такі дні, коли одному гравцеві дуже складається, і нічого з ним ти не вдієш. При цьому наші молоді хлопці нерви не опанували. В останні хвилини матчу Холод виконував 5 штрафних – і реалізував лише 2. Якби кинув 4/5, могло скластися по-іншому. Проте молоді хлопці набираються досвіду в таких матчах. Нехай навіть негативного. Так, не всі зуміли потрапили у гру, але абсолютно кожен мав ігровий час на майданчику.

Не впоралися також з їхнім Джексоном. У першій чверті зробили 8 втрат, за рахунок яких суперник і пішов у відрив. На жаль, готувалися і хотіли поборотися у Кубку України, але сталося інакше. Тепер з’явиться додатковий час на підготовку до заключного баблу сезону, після якого матимемо повну картину плей-оф. Уже розписали план нашої підготовки. Спробуємо підправити гру в захисті та будемо працювати над нашими фізичними кондиціями», - сказав Плеханов.