Даяна Ястремська: «Особливо відчуваю, як люди підтримують мене на турнірі в Ліоні – це ще одна перемога України»

5 марта 2022, 17:44
1

Українська тенісистка Даяна Ястремська прокоментувала перемогу над Жасмін Паоліні (6:4, 7:6) у чвертьфіналі турніру WTA в Ліоні.

«Відчуваю велику підтримку від усіх. Можливо, у важку хвилину я можу почути, а особливо відчути, як люди тут підтримують мене. Це ще одна перемога України.

Проти Паоліні я весь час втрачала концентрацію. Була дуже злою, бо іноді робила такі легкі помилки. Намагалася показати хороший рівень, але кожного разу чомусь припускалася помилок.

З огляду на все, що я пережила, повинна докласти зусиль та боротися до кінця. Це те, про що я думала у моменти, коли було досить тяжко, або коли відчувала себе дуже втомленою або трохи напруженою.

У кожному матчі на цьому турнірі мені втрачати нічого. Віддаю все, що маю. Коли приїхала сюди, була дуже втомленою емоційно та морально, тому тепер з кожною перемогою повертаю ці емоції та енергію», – сказала Ястремська.