Брендан Роджерс: «Кутові – ахіллесова п’ята «Лестера», ця проблема вартувала нам виходу в фінал»

6 мая 2022, 09:16

Головний тренер «Лестера» Брендан Роджерс прокоментував виліт своєї команди в півфіналі Ліги Європи після поразки від «Роми» (0:1).

«Команди видали рівну гру, але все вирішив кутовий. Потім ми навіть не могли зробити останній пас перед чужим штрафним майданчиком. Звісно, це не той результат, на який ми очікували, проте гравці віддали на полі останні сили. Атмосфера була неймовірною, відзначилися як фанати «Роми», так і наші.

Чи розчарований я? Так, адже я програв в матчі-відповіді півфіналу. В принципі, ми могли перевернути хід зустрічі, в другому таймі вдалося диктувати свої умови. Думаю, не вистачило агресії ще в першому таймі, щоб заставити суперника нервувати.

Кутові були нашою ахіллесовою п’ятою впродовж всього сезону. Команді не вистачає фізично сильних гравців, тому що перепробували все – зональну опіку, персональну, та інші варіанти. Це вартувало нам виходу в фінал», – сказав Роджерс.