Tribuna/Футбол/Блоги/Тайны Днепровского футбола/Репетиція закінчилася бойовою нічиєю

Репетиція закінчилася бойовою нічиєю

Черговий матч «Перемоги» у весняному турнірі

Автор — Levko Nagornyi
14 марта 2020, 16:39

Сьогодні на полі стадіону у «Молодіжному парку» футболісти «Перемоги» провели третій матч в рамках Кубка Придніпров’я, при чому суперником дніпрян став запорізький «Мотор», з яким наша команда проведе перший календарний матч року в аматорському чемпіонаті країни на стадіоні «Олімпійські резерви» 5 квітня.

Дніпряни дуже потужно провели перший тайм, і закінчили його з рахунком 1:0 на власну користь – голом відзначився форвард Богдан Єршов, який краще усіх розібрався на добиванні. У другому таймі вже запоріжці перехопили ініціативу і зуміли не тільки відновити рівновагу, а і вийти вперед, при чому другий м’яч «Мотора» забив колишній снайпер «Перемоги» Микола Дібрівний, який навіть не святкував свій гол, чим проявив повагу до дніпровської команди. Але «Перемога» зуміла проявити характер, і за 5 хвилин до фінального свистка після подачі кутового Владислав Макаров забив другий гол у ворота суперника - 2:2, з таким рахунком цей видовищний матч і закінчився!